Plánujete svadbu Vy sami alebo sa tento rok zúčastníte svadobného veselia ako hosť či dokonca svedok? Tak to ste na správnej adrese! V článku nájdete svadobnú inšpiráciu ako pre budúcich novomanželov, tak svadobných hostí. Pravý drevený originálny dar, ktorý vydrží, ocení každý. Okrem toho tu nájdete aj odporúčania na svadobné oznámenia a originálnu výzdobu.
1) Som nevesta / ženích a tento rok ma čaká svadba

Svadba je jedným z najkrajších momentov v živote. Je oslavou a spečatením lásky dvoch ľudí, ktorí sa skrátka našli. Či už plánujete váš deň v akomkoľvek štýle s obradom v kostole, na lúke, v lese alebo pláži, určite sa vám budú hodiť drevené doplnky, ktoré vďaka vlastnému gravírovani zostanú nádhernú spomienkou pre všedné dni. Nezabudnite, že svadba je len o vás dvoch a v deň D sa nenechajte ničím a nikým vykoľajiť.

Tip! Ideálne je zvoliť si jedného človeka, ktorému pevne dôverujete, ako svojho zástupcu a akékoľvek drobnosti či problémy budú v deň svadby hovorenie jemu. Vy sa tak nebudete ničím stresovať a necháte sa plne unášať hrejivými pocity.

Nevesty, vy ste čerešničkou na torte celého dňa. Je vám venovaná veľká pozornosť, ktorú si náležite užite. Viete ale, že je čím ďalej väčším trendom obdarovať pár dní pred svadbou alebo priamo pred obradom svojho nastávajúceho? Máme pre vás úplne exkluzívny tip na darček. Hodinky s týmto gravírovaním to povedia za Vás a navyše majú aj štipku dômyselného vtipu. Väčšina z vás pri žiadosti o ruku dostala zásnubný prstienok, teraz je ten správny čas to svojim silnejším polovičkám oplatiť. :)

Okrem toho môžete drevené doplnky využiť na ozvláštnenie svadobného outfitu či si ich vziať len na spoločné fotografie. Pretože pri spoločnom ÁNO, ktoré ten deň zaznie si sľubujete, že spolu budete tráviť ČAS ... a ten meriame HODINKAMI. Spojenie nie je od veci. :)

Veľkým míľnikom v príprave svadby je aj voľba svedkov. Tie si väčšinou nevolíme náhodne, ale sú najbližšími ľuďmi snúbencov. Poďakujte im za ich významnú úlohu vo vašich životoch nielen slovami, ale aj vkusným darom. Verte, že týmto ich naozaj dostanete a navyše budú mať spomienku na váš deň stále pri sebe.

2) Som svadobný hosť

V dnešnej dobe, kedy väčšina párov spolu žije dávno pred zasnúbením a pre bežný život už všetko má, sa dary typu riad, porcelán a iné stali skôr nechcenými. Najčastejšie prichádza na rad obálka s peňažným darom, za ktorý si novomanželia kúpia čo potrebujú. Sú ale situácie, kedy sa vám, ako svadobným hosťom, z akéhokoľvek dôvodu peniažky skrátka darovať nechcú alebo sa to nehodí. :) Buďte originálny a stavte na drevené hodinky alebo náramky. V luxusnom balení a s gravírovanim, napríklad dátumu svadby alebo iniciálok či mien, sa nebojíme tvrdiť, že to bude trefa do čierneho. Inšpirujte sa fotkami.

3) Svadobné oznámenia a výzdoba

Medzi najkrajšiu časť svadobných príprav patrí vyberanie svadobného oznámenia. Odporúčame jednoznačne zabrúsiť na stránky originalnioznameni.cz brnenskej firmy Goldpress s.r.o. Keďže sídlime v Brne v rovnakej budove, denne vidíme s akou starostlivosťou a láskou výroba prebieha. Dokonca ak si nevyberiete z ponuky, nie je problém sa dohovoriť na Vašom vlastnom oznámeni, ktoré Vám vyrobia na mieru. Cez dvadsať rokov skúseností v odbore hovorí za ne. Pre inšpiráciu prikladáme pár fotiek.

Okrem iného, ​​najmä papierové vychytávky na výzdobu svadobnej tabule, fotokoutku, lampióny do záhradného altánku či škatuľky na výslužku nájdete na BeHandy.cz & CoolParty.cz. Ďalšie brnenské firmy, ktoré s nami tiež sídlia v rovnakej budove. Pozrite sa na fotky, ako nádherne sa dá s papierom vyhrať. Navyše je to veľmi trendy záležitosť, pretože tento rok praje svadbám v prírodnom štýle.

Či už sa Vás táto téma dotýka priamo či len okrajovo, veríme, že ste nasali inšpiráciu a odnášate si kreatívneho chrobáka v hlave. :) Svadobnému veselí zdar!