Prečo WoodHood, prečo my

... pretože to čo robíme, robíme s láskou. A rozhodne to nie je klišé. S Vašou spokojnosťou rastieme a dnes nosia drevené výrobky WoodHood tisíce zákazníkov najmä na Slovensku a v Česku, ale aj v ďalších krajinách po celom svete. Vďaka tomu môžeme designovať vlastné modely, ktoré nikde inde nenájdete a napĺňať dni tým, čo nás naozaj baví.

... pretože vieme, že komunikácia je základ. Desať rokov spoločného spolužitia vo vzťahu nás naučilo, že keď je nastavená správna komunikácia, potom sa dá vyriešiť aj na prvý pohľad nemožné. Preto s každým z Vás komunikujeme individuálne. Mimoriadne osobný prístup je to, čo tvorí hodnoty WoodHood.

... pretože inšpiráciu čerpáme z prírody, ale zároveň ju nezneužívame. Sme si vedomí toho, že príroda okolo nás je to najdôležitejšie, a preto všetko drevo použité na výrobky WoodHood je zo zvyškového materiálu nevyužitého pri výrobe veľkých drevených výrobkov, ktorý by sa inak stal obyčajným odpadom.

... pretože si za kvalitou výrobkov WoodHood stojíme a ponúkame nielen záručný, ale aj pozáručný servis. Všetky výrobky, ktoré ponúkame prejdú najprv naším testom, kedy ich denne nosíme my sami, aby sme si boli istí, že výrobok spĺňa presne to, čo od neho očakávame. Kvalita je pre nás základné kritérium a veľmi nám na nej záleží. Avšak ak sa Vám kedykoľvek od kúpy stane, že budete mať s výrobkom problém aj vlastným pričinením, nikdy sa k Vám neotočíme chrbtom. Vy ste pre nás tí najdôležitejší a len vďaka tomu, že WoodHoodky nosíte a neležia niekde ladom sa môžeme posúvať smerom dopredu. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

... pretože Vy ste tvorcovia WoodHood. Každý výrobok si môžete dotvoriť vlastným gravírovaním a vdýchnuť mu tak jedinečnosť a originalitu, ktorú nikto iný nebude mať. Personalizované gravírovanie podľa Vášho želania je najobľúbenejšou prísadou dokonalého darčeka. Venujte blízkym darček s presahom, venujte im WoodHood. Kombinácia osobného prístupu a moderné technológie dáva vzniknúť prvotriednemu výsledku. Veď viete, na detailoch naozaj záleží!

... pretože nám na Vás záleží. Pochvaly, pripomienky, recenzie, kritika to všetko je naším motorom, ktorý nás poháňa ďalej. Bez Vás by sme nikdy nedošli tam, kde sme dnes. Keď tvoríme nový model, bez toho, aby ste to vedeli, vedome doň spracovávame všetky doterajšie poznatky od Vás. Vy tvoríte spoločnú cestu WoodHood rodiny a ste múzou značky.

... pretože kvalita sa nevylučuje s rýchlosťou. Sme si vedomí toho, že dnešná doba je rýchla a občas plná stresu, preto ak potrebujete mať výrobok WoodHood čo najrýchlejšie pri sebe, sme schopní ho doručiť aj s gravírovaním podľa Vášho želania do 48 h v rámci celého Slovenska aj Česka. (Od pondelka do štvrtku dokonca do 24 h.)

... pretože toto sme my a tešíme sa na Vás. O každého z Vás sa staráme my dvaja, Luba a Janča. Pevne veríme, že budete aj naďalej s našou prácou spokojní a spoločne rozrasteme WoodHood rodinku. :)

Odporúčané produkty8