Karanténne opatrenia WoodHoodu voči šíreniu Coronavirusu COVID-19

1) Odo dňa 16.3.2020 až do odvolania nie je možný osobný odber objednávok.

2) Všetky prípravy ku gravírovanie a administratívu firmy vykonávame z domu na home office.

3) Vzhľadom na to, že zdieľame budovu spoločne s ďalšími firmami, rozhodli sme sa, že fyzicky vychystať a zabaliť objednávky prídeme vždy po skončení ich pracovnej doby, aby sme eliminovali styk s ďalšími ľuďmi.

4) Objednávky odosielame ihneď prostredníctvom služby Zásielkovňa, ktorá funguje a doručuje priamo na Vašu adresu alebo otvorené odberné miesto. Ak ste zvolili platbu dobierkou, bude možné ju vykonať iba bezkontaktne platobnou kartou kuriérovi alebo na odbernom mieste Zásielkovně.

5) Poštovné je v rámci celej Slovenskej aj Českej republiky úplne zadarmo. Navyše aktuálne ponúkame 10% zľavu s kódom: LASKA na celú objednávku. WoodHood udržíme len vďaka Vám. Ak ste teda niekedy uvažovali o kúpe WoodHoodek, urobte si, prosím, teraz tú radosť. <3

Len spoločnými silami, vzájomným pochopením a dodržiavaním predpísaných zásad sa nám všetkým podarí dostať situáciu rýchlejšie pod kontrolu. Nosme, prosím, pri pohybe na verejnosti rúška, šatky či šály cez ústa, aby sme eliminovali počet nakazených. Chráňme seba i naše okolie. Všetkým Vám držíme päste v tejto neľahkej situácii a prajeme hlavne zdravie! Sme v tom spoločne.
WoodHood