Jeseň je tu a Vianoce sa blížia, poďte zaobstarať obľúbený tvrdý darček!

Poznáte to, kto je pripravený, nie je zaskočený. S pomaly prichádzajúcim (o pomaly by sa dalo iste polemizovať) koncom roka idú samozrejme ruka v ruke Vianoce a darčeky, veľa darčekov! :) Neviem ako vy, ale čím sme starší, tým väčšiu radosť máme z darovania než z dostávania. :) Proste to neuveriteľne zahreje pri srdci, keď svojim blízkym urobíme radosť, je to ako darovať dvakrát. Pre nich aj pre seba zároveň. Ak to máte rovnako alebo ste sa rozhodli, že tento rok ten krásny pocit chcete určite zažiť, tak do toho poďte s nami. Darovať WoodHoodky s gravírovaným venovaním vyrobeným podľa Vášho želania je skutočne niečo tak osobného, ​​krásneho, ale navyše aj naozaj praktického, ako málo čo. Ide vidieť, že ste sa nad darčekom zamysleli a chceli partnera, deti, či kohokoľvek blízkeho potešiť tzv. "na mieru".

Ukážem Vám zopár skvelých tipov, čo a kam môžete nechať vygravírovať. Berte to ako otvorenie Vašej fantázie, iste Vás po prezretí fotiek napadne to pravé, čo sadne práve tomu, komu chcete WoodHoodky venovať. :) Určite sa nebojte opýtať, či už tu na chatu stránok alebo nám zanechajte e-mail na info@woodhood.cz. Stačí len drobná myšlienka, nápad, čo Vám beží hlavou a neviete či by sa dal zrealizovať. Verte, že sa nám ešte nestalo, že by z nápadu nič nevzišlo. Spoločne sa na všetkom dohodneme a určite to dotiahneme ku krásnemu výsledku. :)

Inšpirujte sa!

Venovanie, obrázok, dáta, mená, citát, monogram, odkaz, symbol, koníček, domáci maznáčik, ... popustite uzdu svojej fantázii. Máte napríklad nejaké spoločné heslo alebo chcete urobiť dotyčnému tzv. náramok záchrany, kedy necháte vygravírovať meno a údaje o nositeľovi, napríklad jeho diagnózu (diabetik, epileptik, ...). A to celé zabalíme do krabičky, ktorú tiež môžete nechať vylepšiť svojím odkazom alebo prianím. Prosté, ale o to silnejšie "Milujem Ťa Tvoje ..." alebo jednoducho srdiečko s menom. A čo kompletná sada s vyrytými iniciály? Hodinky a okuliare do setu alebo hodinky, okuliare aj náramok či okuliare a náramok alebo náramok a hodinky. Kombinujte podľa ľubovôle, ak budete objednávať viac kusov, skúste sa nám ozvať, potešíme Vás kódom, ktorý môžete využiť pri objednávke. :)

Tak ako, už ideťe písať Ježiškovi? Tešíme sa na Vás!
 
P.S. Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach, ako je náš Facebook a instagram @woodhoodcz, pretože tam denne prispievame fotkami a zdieľame inšpiráciu. :)
 
WoodHood
"May the wood be with you"