Čím ďalej väčším trendom poslednej doby sú chytré hodinky (smart watches). Už nám nestačí telefón vo vrecku, ale notifikáciám chceme byť na príjme čo najrýchlejšie. Teda, ako kto určite a hlavne ako kedy.

Chytré hodinky sú jednoznačne skvelou voľbou, ak ste športový nadšenci a chcete si denne zaznamenávať počty krokov, ubehnuté či dokonca odplávané kilometre a tepovku k tomu. Tie chytrejšie z chytrých vám dokonca dovolia prijímať hovory, sms a notifikácie zo všetkých možných aplikácií. Všetko je to krásne do doby, než vám začnú pripomínať, že je na čase zdvihnúť zadok a ísť krokovať. :)

Ale teraz vážne, sú situácie, kam sa chytré hodinky až tak úplne nehodia, pretože hoci funkcií majú na rozdávanie, elegantný vzhľad im nie je úplne vlastný. Nielen do divadla, ale všeobecne k obleku a významnejším udalostiam sa hodia staré dobré analógové hodinky a ak zvolíte drevené hodinky, nezostanú bez povšimnutia. Dokonca ak zvolíte modely s chronografom (funkciou stopiek) alebo dátumovkou, tak máte tiež o údaj navyše. A viete čo je najcennejšie? Keď chcete byť naozaj nerušení, splnia vám toto želanie do bodky.

Funkcie chytrých hodiniek jednoznačne prevažujú nad funkciami analógových, to je pravda, ale sú to naozaj skutočné výhody? Tým sa opäť dostávame k záveru - to záleží ... Výhodu, ktorú však môžeme určite ponúknuť je gravírovanie na ktorýkoľvek z našich modelov. Či už sa rozhodnete zvečniť na hodinky meno, monogram, dátum, obrázok, symbol alebo upravenú fotografiu, nie je nič s čím by sme si neporadili. Vďaka tomu budú práve tie Vaše drevené hodinky absolútnym originálom medzi všetkými ostatnými.

Pár fotiek na ukážku, pretože inšpirácie nie je nikdy dosť:

Brownies dřevěné hodinky s vlastním gravírovánímChilli dřevěné hodinky s gravírovánímHoney Chrono dřevěné hodinky s vlastním gravírovánímHoney Chrono dřevěné hodinky s vlastním gravírovánímBlackwood a Pinkness dřevěné hodinky s vlastním gravírováním

Všetky modely skladom nájdete tu. V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte vpravo dole na chatu. Sme stále online a radi Vám odpovieme. :)